Strona internetowa

Podstawową sprawą jest stworzenie strony internetowej. W momencie, gdy poznamy Twoje oczekiwania, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie – skrypt CMS. Obecnie, najczęściej pod strony Firmowe, stosuje się darmowy WordPress.  Oczywiście są też inne skrypty ( np. sklepy internetowe, fora dyskusyjne czy też profesjonalne galerię zdjęć ), ale ich dobór uzależniamy od Twoich potrzeb czy też oczekiwań.

Możemy dla Ciebie wykonać gotową stroną internetową. Proponujemy trzy warianty rozliczeń:

  • za gotową stronę internetową – cena ustalana jest inwidualnie, w zależności od typu strony, ilości wymaganych komponentów, jak i prac graficznych. Decydując się na ten wariant, prosimy o kontakt.
  • Płatność abonamentowa – co miesiąc opłacasz określoną kwotę.  Zapraszamy po więcej szczegółów.
  • Strona internetowa w wersji mini, czyli my instalujemy wcześniej wybrany przez Ciebie skrypt np. wordpress, który sam sobie moderujesz.

Niezależnie od wybranego wariantu, każda strona posiada swój własny panel administracyjny, za pomocą którego, w prosty sposób można dokonywać zmian w treści strony. Do podstawowego moderowania Twojej strony, nie jest wymagana też znajomość jakiegokolwiek języka programowania.

Na początek, kilka przykładowych zdjęć panelu administracyjnego – wordpress:

Gdy Twoja strona jest już gotowa, do publikacji całemu światu, kolejnym krokiem jest posiadanie adresu strony internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.